Oto gaz Montajı

Reyhan Otogaz Mühendisliği olarak karbüratörlü, enjeksiyonlu ve direkt enjeksiyonlu yakıt sistemine sahip araçlarınızın LPG (Likit Petrol Gazı) profesyonel dönüşüm hizmeti verilmektedir. Aracınızın motor yapısında maksimum performans sağlayacak otogaz kiti belirlenerek avantajları sunulmaktadır. Montaj tespit raporu yetkili danışmanımızla birlikte hazırlanırken aracınız için en uygun tank, dolum ağzı ve yakıt seçici düğme seçimi birlikte gerçekleştirilir. Alanında uzmanlaşmış deneyimli ekibimiz tarafından montaj işlemlerinin başlangıcından sonuna kadar işçilik ve kaliteden ödün vermeden, güvenliğiniz için en doğru montajı gerçekleştirirken aracınızın orijinalliğine sizin kadar önem göstermektedir.

Montaj işlemlerinin ardından uzman ekibimiz tarafından araç parametrelerinize uygun en hassas kalibrasyon ayarları gerçekleştirilmektedir. Bu sayede aracınız ilk günkü performansı ile çalışır.

Otogaz dönüşümü tamamlanan aracınızın ruhsatına lpg ile çalışır ibaresini eklenmesi gerekmektedir. Araç muayene işlemlerini tamamladıktan sonra trafik şubelerine başvurarak ruhsat işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Danışman arkadaşlarımızdan rahatlıkla detaylı bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki doğru montaj uzun vadede yatırım maliyetinizi olumlu anlamda etkilemektedir. Çözüm merkezimizde incelemelerimiz sonucu problemli araçlarda karşılaştığımız sorunlar çoğunlukla bilgisiz ve deneyimsiz ustaların gerçekleştirdiği hatalı montajlardan dolayı kaynaklanmaktadır.


AVANTAJLARI

-Benzinle çalışan aracın tehlikelerine göre daha güvenli ve donanımlıdır.
-Performans kaybı yaşanmadan daha verimli çalışır.
-Yüksek oranda yakıt tasarrufu sağlar.
-Motor ömrünü uzatır.
-Çevre dostudur.


MONTAJ YAPTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Montajı gerçekleştiren firma;
-Servis ve ekipman anlamında yeterliliğe sahip mi?
-Yetki belgesi mevcut mu?
-Personel montaj standartlarını uygulayabilecek eğitimleri almış mı?
-Montaj sonrası müşteri memnuniyetine önem veriyor mu?
-Aracınızda doğru işlemleri yapabilecek güveni veriyor mu?

Image

Makas Mevki Özmen Tesisleri (BP Petrol ) İçi /AKSARAY

0544 566 68 62
0532 061 75 77

Paylaş

Web Sitemizi Sosyal Medyada Paylaşarak Birçok Kişiye Duyurabilirsiniz.

Pzrts-Cum : 08:30 / 18:00
Cmtsi       : 08:30 / 18:00
Pazar        : Sadece acil Durumlarda